Угода про надання послуг

§ 1. Загальні умови

1.1 Наступні Загальні положення та умови (GTC) поширюються на усі контракти та угоди, укладені між Веб-Дизайнером Лісовол, який працює використовуючи ім’я Дизайнер Лісовол – надалі Веб-Дизайнером – та Клієнтом.

1.2 Виключно тільки ці умови застосовуються для усіх договорів чи проектів між Веб-Дизайнером Лісовол і Клієнтом. Умови, що суперечать цим умовам та умовам, що використовуються замовником, не визнаються, якщо Веб-Дизайнер Лісовол прямо не дав згоди на їх дійсність у письмовій або текстовій формі.

1.3 Умови Клієнта, які якимось чином відрізняються від даних умов, не застосовуються, навіть якщо Веб-Дизайнер прямо не заперечував проти них.

1.4 Контакт між Веб-Дизайнером та Клієнтом може здійснюватися по телефону, електронною поштою, контактною формою, месенджером, через веб-сайт або при персональній зустрічі. Для усіх форм зв’язку може бути застосована форма протокольного спілкування, тобто запису чи нотування розмови.

1.5 Мовою для укладення договору, є виключно українська. Переклад на інші мови призначений лише для ознайомлення з договором. Український документ завжди має пріоритет у разі будь-яких відмінностей у мовному вживанні.

1.6 Кожне замовлення у Веб-Дизайнера, – це авторський договір на виконання та отримання художнього твору. Веб-Дизайнер надає Клієнтові ексклюзивне право використання, яке може бути обмежене за змістом у середовищі Інтернет, концепцією, створеною для виконання цього замовлення, та реалізованими документами HTML.

1.7 Для використання результатів концепції, дизайну та програмування в інших засобах масової інформації, не пов’язаних із замовленням, необхідна явна письмова угода між Веб-Дизайнером та Клієнтом. Однак право користування не надається доти, доки увесь гонорар не буде оплачено повністю.

1.8 Усі чернетки, зразки, ескізи та остаточні твори регулюються законодавством про авторське право. Чернетки та остаточні ілюстрації не можуть бути змінені ні в оригіналі, ні в репродукції без прямої письмової чи текстової згоди Веб-Дизайнера. Будь-яка імітація – навіть частин – не дозволяється.

1.9 Веб-Дизайнер завжди має право бути вказаним автором на веб-сайті чи в публікаціях пов’язаних з виконаною роботою чи проектом.

1.10 Пропозиції Клієнта або працівника чи агента не впливають на розмір гонорару та не надають спільних авторських прав.

§ 2. Чинне законодавство та захист прав споживачів

2.1 Закон України застосовується разом з міжнародним правом про продаж та надання полуг, що застосовується в Україні, якщо

а) Ви проживаєте в Україні або

б) як підприємець Ви замовляєте послугу/купуєте товар

в) Ви постійно проживаєте в межах країн Європейського Союзу чи поза межами Європейського Союзу.

2.2 В любому випадку, коли Ви є Клієнтом Веб-Дизайнера Лісовол, застосовується тільки українське законодавство, внаслідок чого інші обов’язкові положення держави, в якій Ви проживаєте, є незмінними по відношенню до договору чи отриманої послуги.

2.3 Клієнтом-Споживачем за змістом наведених положень є будь-яка фізична особа, яка укладає юридичну угоду з метою, яка не може бути віднесена ні до його комерційної, ні до його незалежної професійної діяльності. Клієнтом-Підприємцем є будь-яка фізична або юридична особа або товариство, що володіє правоздатністю, яка діє при укладенні юридичної угоди, здійснюючи свою самостійну професійну або комерційну діяльність.

2.4 Залежно від того, яку послугу надає Веб-Дизайнер, можуть бути укладені додаткові угоди. Ці угоди, наприклад, контракт на обслуговування веб-сайту, SEO-угода або ліцензійна угода на використання чи надання графічних послуг, доповнюють умови та положення. У разі суперечки окремі угоди і тільки за обговореними пунктами мають перевагу над цими умовами, якщо вони укладені письмово чи в текстовій формі. При любому вирішенні спірного питання використовується тільки законодавство України та українські правові установи.

2.5 Застосовується та версія цих умов, яка діє на момент замовлення послуги. Дату та статус диних умов про надання послуг можна знайти в кінці документа.

2.6 Ціни залишаються такими, які були на дату замовлення.

2.7 Якщо рекламуються певні знижки або спеціальні пропозиції, то вони обмежені за часом або кількістю. І Клієнт може не мати права на їх отримання.

§ 3. Предмет договору

3.1 Предметом договору можуть бути наступні послуги:

Структура та концепція веб-сайту.
Створення веб-сайту.
Створення логотипів, графіки, інших конструкцій (зазначені нижче).
Створення друкарської продукції любих форматів.
Створення відеокліпів та фотопродукції.
Інші види маркетингових робіт.

3.2 Цей перелік не є остаточним. Поточні послуги та пропозиції можна знайти за адресою lisovol.com.

§ 4. Укладання договору

4.1 При замовленні послуг від Веб-Дизайнера Лісовол діє наступне:

4.1.1 Клієнт замовляє створення логотипу / створення сайту / брошури, пройшовши такі кроки:

4.1.2 На сайті lisovol.com Клієнт може знайти прямо на стартовій сторінці можливість записатися на безкоштовну первинну консультацію. Для цього потрібно просто відправити коротке повідомлення відносно чого Клієнт хотів би отримати консультацію, щоб Веб-Дизайнер зміг бути підготовленим та зекономити час Клієнта.

4.1.3 Після цього Клієнт отримаєте повідомлення електронною поштою з підтвердженням спільної зустрічі з Веб-Дизайнером Лісовол.

4.1.4 Під час безкоштовної початкової консультації Веб-Дизайнер безпосередньо пояснить Клієнту пропозицію та гонорар. Якщо Клієнт вирішить працювати з Веб-Дизайнером Лісовол, то отримає електронного листа з посиланням на замовлення, рахунком і сумою завдатку відносно проекту.

4.1.5 В якості варіантів оплати Клієнт можете вибрати між прямим банківським переказом на рахунок PrivatBank, платежем через PayPal чи готівкою. Чи іншим способом платежу. Після оплати Клієнт отримаєте квитанцію про підтвердження оплати.

4.2 Перед виконанням замовлення Клієнт дає свою згоду на зберігання і обробку персональних даних, а також згоду з цими умовами, правом відкликання і політикою конфіденційності.

§ 5. Безкоштовна первинна консультація

5.1 На сайті є форма для з’вязку з Веб-Дизайнером, яку потрібно заповнити і надіслати.

5.2 Клієнт отримає підтвердження з датою зустрічі, яку Клієнт теж повинен підтвердити (4.1.3).

5.3 При першій розмові по телефону/через Skype/чи за допомогою іншого способу зв’язку – перед створенням пропозиції та кошторису, як і відправкою брифа на замовлення, Веб-Дизайнер Лісовол надає важливу інформацію для створення проекту. Ця розмова служить основою для створення індивідуальної пропозиції та індивдуального кошторису.

5.4 Початкове обговорення (роз’яснення, тема, умови та організаторські питання) займає близько 30 хвилин. І є безкоштовною та без будь-яких зобов’язань з обох сторін.

5.5 Після першої бесіди Клієнт може відмовитись чи замовити послугу за посиланням або заповненням відповідного документу(брифа) з основною інформацією для проекту і надати відповідні матеріали.

§ 6. Збір, зберігання і обробка Ваших персональних даних

6.1 Для здійснення замовлення та обробку Веб-Дизайнер Лісовол має отримати наступні дані від Клієнта:

– електронна адреса

– ім’я та прізвище

– адресні дані (для правильного виставлення рахунків)

6.2 Якщо Клієнт хочете створити обліковий запис Клієнта, Веб-Дизайнеру потрібні дані, зазначені в пункті 1, і пароль за Вашим вибором.

6.3 Веб-Дизайнер Лісовол використовує надані Клієнтом, без окремої згоди, дані виключно для виконання і обробки замовлення (замовлень) Клієнта, наприклад, для доставки цифрового продукту / даних доступу / або для відправки продуктів за вказаною Клієнтом адресою. При оплаті кредитною карткою, також використовуються дані кредитної картки Клієнта для обробки платежу. Будь-яке подальше використання особистих даних Клієнта в цілях реклами, маркетингових досліджень або розробки пропозицій вимагає явної згоди Клієнта.

6.4 У Клієнта є можливість дати таку згоду до розміщення замовлення. Ця заява про згоду є добровільною і може бути відкликана Вами в будь-який час.

6.5 Надані Клієнтом дані будуть зберігатися в акаунті Клієнта до тих пір, поки Клієнт сам їх не видалить.

6.6 Без створення облікового запису Клієнта буде збережено ті дані, які потрібні тільки в рамках податкових і комерційних зобов’язань.

6.7 У разі зміни особистих даних Клієнта, Клієнт сам відповідає за оновлення актуальної інформації.

6.8 Клієнт забов’язаний відправити електронний лист на адресу m@lisovol.com зі зміненими контактними даними.

§ 7. Форма надання послуг з графічного обслуговування і створення веб-дизайну (замовлення без вихідних днів)

7.1 Концепція Веб-Дизайнера Лісовол заснована на тому, що проект створюється разм з Клієнтом по буднях з 10.00 до 18.00 – в прямому ефірі – Клієнт завжди може дізнатися актуальний стан проекту. (Якщо інше не обумовлено запланованим відпочинком чи хворобою.)

7.2 За побажанням Клієнта, коригування зображень, графіки і ідей і т.д. Веб-Дизайнер Лісовол робить безпосередньо в день початку роботи над проектом.

7.3 Зміни, які Клієнт захоче зробити після 7 днів можуть бути зроблені за домовленістю і за поточною погодинною ставкою, якщо раніше не було домовлено про іншу форму виконання в письмовій чи текстовій формі.

7.4 Клієнт самостійно схвалюєте дизайн / веб-сайт безпосередньо в день прийому роботи. Після цього Веб-Дизайнер Лісовол відправить Клієнту замовлення (логотип, Ваш корпоративний дизайн / дизайн сайту) та колірні коди і іншу допоміжну інформацію, для уявлення загальної картини проекту.

7.5 Веб-Дизайнер Лісовол не бере на себе ніякої юридичної експертизи чи відповідальності за графічні та юридичні роботи, які стосуються захисту бренду, захисту ідентичності, захисту найменування або інших законних патентних прав. Ці перевірки та документи – тільки відповідальність Клієнта.

7.6 Також, Веб-Дизайнер Лісовол не відповідає за виконання всіх юридичних вимог, що пред’являються до сайту Клієнта.

7.7 Вказана інформація на сайті створюється на основі інформації, отриманої від Клієнта. Веб-Дизайнер не несе ніякої юридичної відповідальності за точність та представлену інформацію.

7.8 Захист даних і юридична консультація не надаються.

7.9 Веб-дизайнер працює разом з юридичними фірмами, які спеціалізуються в області права захисту даних, права онлайн-маркетингу та права товарних знаків і пропонують спеціальні умови для Веб-Дизайнера Лісовол. Однак доручення для юридичної фірми завжди виконується безпосередньо Клієнтом чи за проханням Клієнта.

§ 8. Надання авторських прав, прав на найменування та товарні знаки на графічні послуги / документи / твори мистецтва

8.1 Веб-Дизайнер Лісовол залишає за собою всі права інтелектуальної власності на створені ним графічні послуги, документи, презентації та креслення. Обробка, копіювання, передача або інше використання вимагає письмової згоди Веб-Дизайнера Лісовол і має бути винагороджено відповідним чином.

8.2 В тій мірі, в якій це необхідно для виконання договірних відносин, Веб-Дизайнер надає Клієнту права користування правами інтелектуальної власності на послуги, що надаються Веб-Дизайнером для спеціально обумовленого використання. Обсяг такого надання прав визначається виключно договором і метою договору з точки зору простору, часу і предмета, це також поширюється відповідно на всі послуги, не захищені авторським правом. Передача прав здійснюється тільки в тому випадку, якщо про це було дано чітку письмову згоду. Для цього веб-дизайнер Лісовол використовує окрему угоду. Клієнт купуєте договірні права тільки після повної оплати всіх вимог, що випливають із замовлення.

8.3 Якщо Клієнт бажає отримати розширене право користування вищезгаданими документами після завершення замовлення, Веб-Дизайнер Лісовол повинен бути проінформований про це, або ж необхідно запросити файловий документ. При продовженні стягується плата за користування в залежності від обсягу права користування. Якщо надається відкритий файл, то в якості винагороди може бути стягнена подвійна плата за попередне замовлення.

8.4 Веб-Дизайнер Лісовол зберігає за собою право власності на проекти, документи, програми, а також на цифрові носії даних, які були створені для виконання замовлення Клієнта.

8.5 На запит Веб-Дизайнера Лісовол Клієнт зобов’язаний надати усю інформацію про використання наданих послуг.

8.6 Для передачі наданих прав третім особам або використання з метою, відмінних від цілей, обумовлених в договорі, в окремих випадках Клієнту потрібна окрема письмова згода Веб-Дизайнера Лісовол.

8.7 В області графічного дизайну і оформлення логотипів між сторонами полягає окрема угода. Це застосовується на додаток до цієї угоди і має переважну силу перед цією угодою в разі сумнівів.

§ 9. Право відкликання для клієнтів

9.1 Як споживач, Клієнт маєте право на відкликання згідно з вказівками в угоді.

Споживач – це будь-яка фізична особа, яка укладає юридичну угоду з метою, які переважно не можуть бути віднесені ні до його комерційної, ні до його самостійної професійної діяльності.

9.2 Період анулювання починається з моменту укладення договору. Договір укладається в момент, коли Клієнт отримує від Веб-Дизайнера підтвердження про оплату завдатку.

9.3 Клієнт може безкоштовно повернути фізичний товар протягом 14 днів, при цьому відправлення відповідної форми буде достатньою для дотримання підтвердження.

9.4 У разі цифрових продуктів існують такі особливості щодо права відкликання:

9.4.1 Якщо купується цифровий продукт (наприклад, електронна книга, аудіофайл і т.д.) і Клієнту надається / буде надано безпосередньо весь зміст, то Клієнт відмовляєтеся від свого права на відкликання, на яке Клієнт мав право.

9.4.2 Веб-Дизайнер посилається на це безпосередньо перед тим, як замовлення буде виконано. Клієнт може це отримати в реченні по електронній пошті та безпосередньо з доставленим продуктом.

9.4.2.1 Формулювання:

1. Я звертаю Вашу увагу на те, що Ви відмовляєтеся від свого 14-денного права на відмову – тому що Ви придбали електронний продукт.

2. Електронні продукти не підлягають поверненню товару.

§ 10. Надання авторських прав, прав на назви і товарні знаки для веб-сайтів

10.1 Усі авторські права належать Веб-Дизайнеру Ліовол на весь веб-сайт, окремі підсторінки і будь-які інтегровані елементи.

10.2 Веб-Дизайнер Лісовол надає усі права користування для всіх відомих і невідомих видів використання, за винятком обмежень в пункті 7 цього розділу, Клієнту без будь-яких обмежень за змістом, простором і часом. Зокрема, надання прав не обмежується використанням в Інтернеті, а включає в себе експлуатацію іншими способами, наприклад, по радіо і телебаченню, на компакт-дисках, в друкованому вигляді та всіма іншими можливими способами.

10.3 Права користування зберігаються за Клієнтом і після припинення ділових відносин між Клієнтом і вВеб-Дизайнером до закінчення встановленого законом терміну захисту. Надання права користування поширюється також на права, які виникають згодом у зв’язку з новим законодавством або з інших причин. Всі права можуть бути передані і субліцензуються Клієнтом повністю або частково.

10.4 Надання прав вступає в силу відповідно до Цивільного закону України, проте, тільки в тому випадку, якщо Клієнт повністю виплатили винагороду, встановлену відповідно до пропозиції гонорару, включаючи попередні витрати. Веб-Дизайнер може тимчасово дозволити використання веб-сайту або окремих елементів до певного моменту. Однак передача прав відповідно до цього розділу не відбувається.

10.5 Відносно будь-яких видів використання, які не підпадають під дане надання прав використання, Веб-Дизайнер надає Клієнту можливість на розумних умовах, а також право укладення будь-якого договору між Веб-Дизайнером і третьою стороною щодо веб-сайту, що підпадає під даний договір, і будь-яких робіт, створених для нього на тих же умовах.

10.6 Клієнт має право використовувати веб-сайт, який є предметом договору, в тому числі в зв’язку з іншими роботами, редагувати його, згодом змінювати, доповнювати, розширювати, замінювати повністю або частково або видаляти, перепроектовувати його самостійно або за допомогою інших веб дизайнерів, аналізувати код, збирати заново або переводити на інші мови.

10.7 Веб-Дизайнер має виняткове право в будь-який час використовувати веб-сайт чи іншу роботу для демонстрації або в якості посилання на роботу. З цією метою Веб-Дизайнер може, серед іншого, відтворювати окремі частини сайту (наприклад, ескізи) – зокрема, домашню сторінку – публічно показувати, демонструвати, транслювати, представляти сайт в інформаційних бюлетенях та соціальних мережах (наприклад, Facebook, Instagram) або використовувати його будь-яким іншим чином. При цьому може бути використано ім’я Клієнта.

10.8 Веб-Дизайнер беззастережно дозволяє Клієнту, як власнику виключних прав користування, в будь-який час від власного імені відстоювати передані Клієнту права проти порушників, зокрема, вживати від власного імені дії проти будь-якого несанкціонованого використання Веб-сайту, окремих веб-сторінок або окремих елементів.

10.9 Веб-Дизайнер має право на те, щоб його ім’я згадувалося в якості учасника в формі повідомлення про авторське право на кожній створеній ним веб-сторінці чи іншому продукті.

10.10 Веб-Дизайнер може сам прикріпити повідомлення про авторське право, і Клієнт не маєте права видаляти його без його письмової чи текстової згоди. У разі подальших змін на сайті, які виходять за рамки простого оновлення, необхідно відповідним чином оновити повідомлення про авторські права і звернути увагу на наступні зміни. Якщо Клієнт хоче утриматися від цього, Клієнт повинен заплатити певну суму, яка буде узгоджена між Клієнтом та Веб-Дизайнером Лісовол.

§ 11. Зобов’язання замовника щодо співпраці

11.1 Клієнт повинен своєчасно надати Веб-Дизайнеру Лісовол всю інформацію, необхідну для розробки дизайну (або прототипу) і висловити свої побажання та заповнити документ для розробки. Документ (бриф) буде вислано Клієнту з пропозицією гонорару. Фіксовані дати та сума повинні бути чітко визначені, якщо не обумовлено іншого в письмовій чи текстовій формі.

11.2 Найпізніше на початку дня старту Клієнт повинен надати Веб-Дизайнеру весь контент, необхідний для розробки і створення сайту / графічного сервісу в такій формі:

Завершена робота над робочим брифом для початку співпраці.
Для початку логотип, зображення, додаткову інформацію, дані доступу до сайту та інше.

11.3 Дані можна відправити у вигляді вкладень по електронній пошті чи Клієнт може передати їх особисто Веб-Дизайнеру.

11.4. Клієнт, особисто несете відповідальність за отримання і придбання прав на вміст, який він передав Веб-Дизайнеру. Крім того, Клієнт повинен самостійно надати інформацію про те, чи потрібно і як правильно маркувати вміст з точки зору авторського права. Якщо Веб-Дизайнер повинен вносити зміни і редагувати тексти, зображення, графіку, Клієнт повиннен переконатися, що для цього є відповідні умови використання і що вони можуть бути передані Веб-Дизайнеру.

Клієнт звільняє Веб-Дизайнера від усіх претензій третіх осіб щодо цього.

11.5 Готові логотипи / графічні сервіси зазвичай відправляються через Google Drive.

11.6 Веб-Дизайнер координує передачу даних доступу з відповідним Клієнтом.

§ 12. Приймання веб-сайту / графічних послуг

12.1 Прийом сайту / логотипу відбувається безпосередньо в наш день прийому замовлення. Для прийняття Клієнт підписує Веб-Дизайнеру документ про прийняття.

12.2 Консультаційний час зазвичай займає 300 хвилин.

12.3 Консультація зазвичай проходить в співвідношенні 1:1.

12.4 Якщо сторони не домовилися про інше, коучингові сесії проводяться в режимі онлайн через Zoom.

12.5 Обсяг послуг і невикористаних послуг під час сесії.

12.5.1 Обсяг послуг залежить від відповідної консультації.

12.5.2 Якщо консультація Веб-Дизайнера буде скасована, наприклад, через хворобу, то це призначення буде компенсовано.

12.5.3 Якщо Клієнт відкладає зустріч, це залежить від того, в який момент ми робимо консультацію або термін зустрічі її дія закінчується. Відповідні приписи містяться в наступному приписі розділі.

§ 13. Форми оплати праці

13.1 Рахунок-фактура виставляється на підставі сум зборів, зазначених у відповідній пропозиції, зробленій Веб-Дизайнером, і терміном, зазначеним в ньому. Узгоджені ціни в кожному випадку вказані без урахування законодавчо встановленого податку на додану вартість.

13.2 Відхилення від первинної пропозиції, підтримка програмного забезпечення третіх сторін або технічні проблеми, викликані третіми сторонами, повинні оплачуватися Клієнтом окремо. Винагорода грунтується на витраченних зусиллях.

13.3 Клієнт не має права вимагати від Веб-Дизайнера утримання або заліку вимог по оплаті, за винятком випадків, коли мова йде про безперечні або титуловані зустрічні вимоги Клієнта.

13.3 Якщо Клієнт користуєтеся послугами від Веб-Дизайнера більшою мірою, ніж передбачалося в момент укладення договору, так що узгоджена винагорода явно невідповідна доходаху і вигодам від використання послуг, Клієнт зобов’язаний на вимогу погодитися на зміну договору, яка забезпечує розумну в даних обставинах винагороду Веб-Дизайнеру.

§ 14. Фактурування, термін оплати і утримання права власності

14.1 Клієнт завжди оплачує 50% від гонорару послуги.

14.2 Рахунок-фактура завжди відправляється Клієнту по електронній пошті у вигляді PDF-документа. Сума рахунку-фактури повинна бути оплачена відразу ж після отримання рахунку-фактури і повинна бути виплачена Веб-Дизайнеру протягом 14 днів.

14.3 У разі прострочення платежу або іншого прострочення Веб-Дизайнер має право відмовити у виконанні або постачанні до тих пір, поки не будуть проведені всі належні платежі. На додаток до відсотків за прострочення в розмірі, встановленому законом, Клієнт повинні заплатити 20% від простроченої суми платежу та 0,1 % за кожний день просточення платежу. Крім того, Веб-Дизайнер має право призупиняти, переривати, затримувати або повністю припиняти надання послуг, не будучи зобов’язаним відшкодувати завдані збитки. Ці права не завдають шкоди будь-яким іншим контрактним або встановленим законом правам та вимогам Веб-Дизайнера.

14.4 В деяких випадках я також пропоную оплату в розстрочку. Таким чином, загальна сума збільшується в порівнянні з повним платежем. Дострокове розірвання договору розстрочки можливо шляхом дострокового погашення – Клієнт маєте право виплатити повну суму (але потім збільшену суму розстрочки) в будь-який час до закінчення обумовленого терміну частково або повністю.

14.5 За прострочення платежів, будуть нараховуватися відсотки за прострочення в обумовленій сумі, а також будуть нараховуватися витрати на відповідні нагадування. У разі невдачі, я можу передати непогашений борг адвокату на стягнення. У цьому випадку Клієнт може понести витрати на юридичне представництво.

14.6 Якщо Веб-Дизайнер з Клієнтом домовилися про розстрочення платежу, а Ви не робите платіж після нагадування в текстовій формі і після наданого пільгового періоду, Веб-Дизайнер має право достроково припинити платіж в розстрочку, після чого вся належна сума буде негайно належати Веб-Дизайнеру.

14.7 Клієнт не має права відстоювати право на утримання або вимогу по оплаті від Веб-Дизайнера, якщо тільки це не стосується безперечних або титулованих зустрічних вимог.

§ 15. Розірвання договору

15.1 Договір може бути розірваний без попереднього повідомлення з поважної причини. Важлива причина завжди наводиться в тому випадку, якщо довірчі відносини між сторонами настільки надовго порушуються що одна зі сторін припиняє свою діяльність з причин, зазначеною іншою стороною, що продовження договору більш не є розумним.

15.2 Існує важлива причина, зокрема

в разі несплати початкового внеску
в разі неодноразового невиконання Клієнтом своїх зобов’язань щодо співпраці
в разі зміни партнерів або акціонерів іншої договірної сторони, якщо це призводить до об’єктивних причин проти продовження договору,
в разі відкриття провадження у справі про неспроможність проти іншої сторони чи відмови від такого відкриття в зв’язку з відсутністю активів, ліквідацією або аналогічними подіями, що впливають на безперешкодне виконання цієї угоди, зокрема, припиненням господарської діяльності.

15.3 До дати розірвання договору всі нараховані збори сплачуються Веб-Дизайнеру.

§ 16. Захист даних і конфіденційність

16.1 Клієнт надаєте свої дані Веб-Дизайнеру для входу в систему для виконання таких послуг, як обслуговування сайту. Веб-Дизайнер не передає ці дані і переконується – в межах розумного – в тому, що ці дані недоступні іншим.

16.2 Веб-Дизайнер пропонує угоду про конфіденційність, а також – в залежності від замовлення – укладання договору на обробку замовлення.

16.3 Договірні сторони зберігають конфіденційність щодо всієї інформації, яка повинна вважатися конфіденційною і яка стала їм відома у рамках договірних відносин, і використовують цю інформацію по відношенню до третіх сторін тільки з попередньої письмової згоди відповідної іншого боку.

§ 17. Захист ноу-хау і ділові секрети

17.1 Клієнту відомо, що вся інформація, яку Клієнт отримує під час співпраці з Веб-Дизайнером про те, як Веб-Дизайнер надає свої послуги (використовуючи розроблені Веб-Дизайнером ідеї, концепції і досвід роботи (ноу-хау)), і які повинні зберігатися в секреті, а зокрема, у зв’язку з правовими нормами або характером питання, є предметом комерційної таємниці. З цієї причини Клієнт зобов’язується зберігати комерційну таємницю і конфіденційність вищезгаданої інформації. Крім того, Клієнт не маєте права використовувати цю інформацію поза рамками нашого договору. Комерційне використання заборонено в будь-якому випадку і завжди вимагає явного дозволу від Веб-Дизайнера Лісовол.

17.2 В рамках узгодженого договору Клієнт має право поговорити / узгодити і прописати спосіб співпраці зі Веб-Дизайнером.

17.3 Зобов’язання зберігати комерційну таємницю має наслідки, що виходять за рамки співробітництва сторін.

17.4 Зобов’язання конфіденційності не поширюється на наступну інформацію

вже була відома до зобов’язання про конфіденційність,

яка була розроблена незалежно від Веб-Дизайнера,

була чи є загальнодоступною, коли інформація була отримана або згодом стала загальнодоступною не з вини Веб-Дизайнера чи Клієнта.

17.5 За кожне порушення зобов’язання про конфіденційність повинен бути передбачений відповідний договірний штраф.

§ 18. Відповідальність і обмеження Веб-Дизайнера

18.1 Веб-Дизайнер несе перед Клієнтом відповідальність за шкоду тільки в разі наміру або грубої недбалості, за винятком випадків нанесення тілесних ушкоджень, шкоди життю або здоров’ю, а також в разі порушення основних зобов’язань по виконанню.

18.2 Крім того, Веб-Дизайнер не несе відповідальність за звичайними договірними і передбачуваними збитками. Відшкодування передбачуваного, зазвичай відповідає збитку з повним максимальним обмеженням 3-кратної суми замовлення. Відповідальність за непрямі збитки виключається.

18.3 Кольори вибираються Клієнтом відповідно до шаблонів. Неминуче, що в процесі друку / виробництва можуть виникнути мінімальні відхилення в кольорі. Тому сторони погоджуються з тим, що незначні відхилення в кольорі не є істотним дефектом.

18.4 Вивчення правових питань, що стосуються послуг Веб-Дизайнера Лісовол, особливо, але не обмежуючись, в області авторського права, дизайну, товарних знаків або законодавства про конкуренцію, є винятковою відповідальністю Клієнта, а не Веб-Дизайнера. Тому Веб-Дизайнер, зокрема, не несе відповідальності за юридичну прийнятність змісту або послуг, а також пов’язаної з ними інформації про продукти, послуги клієнтів або ділових операцій Клієнта.

18.5 Якщо третя сторона вимагає від Веб-Дизайнера судової заборони або відшкодування збитків у зв’язку з дизайном або наданими послугами, Клієнт звільняє мене від відповідальності і відшкодовує мені всі витрати, понесені на судовий захист. На мою вимогу та це не впливає на отриманий чи майбутній гонорар.

18.6 За шкоду, заподіяну наданими Клієнтом документами, інформацією, шаблонами, фільмами, картинками, зображеннями, даними, текстами, макетами і т.д., відповідальність Веб-Дизайнера обмежується матеріальною цінністю наданої інформації.

18.7 Веб-Дизайнер не несе відповідальність за втрату даних тільки в тому випадку, якщо не виконані вимоги по відповідальності і якщо втрату даних можна було уникнути за допомогою розумних заходів щодо захисту даних з боку Клієнта.

18.8 Якщо в окремих випадках не узгоджена подальша конкретизація окремих послуг, то в рамках замовлення Клієнта для Веб-Дизайнера існує свобода оформлення і вирішення замовлення, що стосуються художнього оформлення окремих послуг.

18.9 Веб-Дизайнер не несе відповідальності за наявність чи правильне функціонування інфраструктур, програмного забезпечення або шляхів передачі даних в Інтернеті, які не входять до його сфери відповідальності.

18.10 Всі претензії по гарантії дефектів комерсантів по відношенню до Веб-Дизайнера втрачають силу після закінчення одного року, за винятком випадків, якщо не діє більш короткий термін позовної давності.

18.11 Вищезазначені обмеження відповідальності застосовуються до всіх послуг, що надаються від імені Дизайнер Лісовол. Крім того, обмеження відповідальності застосовуються відповідно до працівників або законних представників компанії Дизайнер Лісовол, а також третіх осіб, найнятими Веб-Дизайнером.

§ 19. Поправка до цієї угоди

19.1 Ця угода може бути змінена, якщо для цього є об’єктивна причина. Це можуть бути, наприклад, зміни в законодавстві, зміни в юрисдикції або зміна економічних обставин. Веб-Дизайнер своєчасно проінформує знайомого Клієнта про заплановані зміни. У вас є 14-денний право на розірвання договору після отримання інформації.

§ 20. Прикінцеві положення

20.1 Умови, написані тут, є повними і остаточними. Зміни і доповнення в реальні умови повинні, щоб уникнути двозначності або суперечок між сторонами з приводу узгодженого змісту договору, вноситися в письмовій формі – при цьому досить електронної пошти.

20.2 Якщо на момент укладення договору Клієнт мав свою юридичну адресу або звичайне місце проживання в Україні і або виїжджав / виїжджали з України на момент порушення судової справи Веб-Дизайнером, або юридична адреса Клієнта чи звичайне місце проживання на даний момент невідомі, чи вони відомі, але знаходяться в іншій державі, то місцем підсудності всіх суперечок є адреса Веб-Дизайнера в Україні.

20.3 Звертаємо увагу Клієнта на те, що крім звичайного судового процесу, у Клієнта також є можливість позасудового врегулювання спорів відповідно до Регламенту (ЄС) № 524/2013. Детальну інформацію можна знайти в Регламенті (ЄС) № 524/2013.

20.4 Якщо будь-яке положення цього договору або частина положення стала або стає недійсною, або якщо виникає нормативний пробіл, який необхідно заповнити, це не повинно впливати на дійсність інших положень цього договору. Договірні Сторони зобов’язуються замінити будь-яке недійсне положення новим положенням, яке максимально наближене до правового і економічного за змістом недійсного положення. Аналогічним чином договірні сторони заповнюють будь-який нормативний пробіл, який може знадобитися заповнити.

Версія договору про надання послуг: 1

Станом: 20.09.2019 р

ПРАВО ВІДКЛИКАННЯ ДОГОВРУ

Як Клієнт, Ви маєте право відкликати договір протягом чотирнадцяти днів без пояснення причин.

Ви не маєте права відмовитися від послуги, якщо в момент початку Ви дали явну згоду на те, що надання послуги повинно початися до закінчення періоду відмови від послуги. Це означає, що ви фактично відмовилися від свого права на скасування. Я вказував Вам на це до укладення угоди

Якщо Клієнт анулює даний договір, то будуть повернуті усі отримані платежі не пізніше чотирнадцяти днів з дня отримання повідомлення про анулювання даного договору. Для виплати буде використано ті ж засоби оплати, які Клієнт використав для початкової транзакції, якщо з Клієнтом не було укладено іншої прямої угоди; ні в якому разі з Клієнта не стягуватиметься плата за цю виплату.

Любий електронний витвір від Веб-Дизайнера Лісовол не може бути скасований і неоплачений, так як зроблений індивідуально і відноситься до витвору мистецтва дотримуючись художнього стилю та бачення Веб-Дизайнера.

З повагою, Лісовол